Santé SI/03C zdravotní pantofel bílý

Zdravotní obuv - dámské pantofle, barva: bílá, Podešev - světlá na klínku Masážní stélka z usně Svrchní syntetický materiál Náš tipV naší nabídce naleznete další...
Garantovaný nákup z Prozdravi.cz

Zdravotní
Druh
pantofle

• , zakoupeno v Lékárna.cz

Příjemné, velikost jsem si vybrala o číslo větší díky přiložené tabulce a sedí přesně .

• pantofle za dostupnou cenu, pěkné - měla jsem v nemocnici

pohodlné

Značka
Barva
bílá
Zdravotní
Druh
pantofle

Zdravotní obuv - dámské pantofle, barva: bílá,

Podešev - světlá na klínku

Masážní stélka z usně

Svrchní syntetický materiál

Náš tipV naší nabídce naleznete další pantofle.Popis

• Barva: bílá,
  • Podešev: na klínku,
  • Materiál: masážní stélka - useň, svrch - syntetický materiál,
  • Zapínání: na přezku.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč99 % • 51 670 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Lékárna.cz

• pantofle za dostupnou cenu, pěkné - měla jsem v nemocnici

pohodlné

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč99 % • 51 670 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v Lékárna Typos

• výhoda klínek, dobře drží nohu, masážní špuntíky
  • , zakoupeno v Lékárna Typos

• mé oblíbené pantofle

zatím zboží vyhovuje. doufám, že bude i dobrá kvalita.

• pohodlné

ppoužívám dlouhodobě jako domácí obuv

• , zakoupeno v CELAR

• Dobrý materiál, celkově příjemná domácí obuv. Mám dobré zkušenosti, opakovaně nakupuju, nyní už v lékárnách jsou pouze na objednání. Proto jsem objednala sama.
    • -

Tuto domácí obuv dobře znám, mám dobré zkušenosti. Používám, nakupovala jsem v lékárně, nyní už zboží nebylo, pouze na objednání. Proto mě napadlo najít stránky výrobce
    a objednat si sama.
    Příští nákup uskuteční opět tímto způsobem.

• , zakoupeno v CELAR

• Ráda tyto pantofle nosím - už roky. Jsou příjemné.
    • Nevím