TexBase dámské clogsy růžová/šedá

TOP 34 v kategorii Dámské žabky a pantofle

Produkty vybíráme automaticky podle recenzí uživatelů, zájmu o produkt a prodejů.

TexBase dámské clogsy růžová/šedá

Dámské růžové clogsy TexBase Naše nová kolekce dámských a pánských clogsů Vám nabízí to nejlepší - pohodlí, moderní design a osvědčený materiál. Tyto dámské nazouváky jsou...
150 Kč

Druh
pantofle

Popis produktu

Dámské růžové clogsy TexBase

Tyto dámské nazouváky jsou lehké, odolné a snadno se obouvají. Ideální např. pokud potřebujete rychle vyběhnout pro balíček od kurýra. Ať už chvátáte převzít balíček, chcete si užít pobyt na zahradě nebo hledáte pohodlné domácí přezůvky, tyto boty Vám poskytnou to, co hledáte.

Tyto clogsy jsou vyrobené z osvědčeného materiálu EVA, což znamená, že jsou odolné a zároveň velmi lehké. Navíc jsou nenáročné na údržbu, takže Vám ušetří spoustu času a energie.

Díky mnohaletým zkušenostem v obchodování s phylonovou obuví víme, co máte jako naši zákazníci na těchto botách rádi. Musí být pohodlné! Musí být lehké! Musí se dobře čistit! To a mnohem více jsme pro Vás nechali vyrobit jako svou novou kolekci. Navíc za opravdu velmi nízkou cenu :) Pokud hledáte levné boty, ale zároveň chcete kvalitu, pak jsou tyto clogsy pro Vás tou správnou volbou.

Vlastnosti:

•  Velmi lehké
  •  Snadno se obouvají
  • Nenáročné na údržbu
  • Navržené českou firmou
  • Na doma i na ven

Tabulka velikostí pro tento model:

Co říkají zákazníci, kteří u nás už nakoupili?

Na Facebooku:

Super.

ok

hezké

• , zakoupeno v TexBase

Velmi pohodlné, splnili očekávání.

Super , krásný barvy

• , zakoupeno v TexBase

v reálu vypadají ještě lépe než na fotkách

• , zakoupeno v TexBase

Vypadají dobře na noze, pohodlné